Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 753 producten.
HUASU HDPE Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn 500-2000Kg/u
| Gebruik van de pijp: | Afvalwater, drainage, waterverwijdering, elektrische draadbuis |
|---|---|
| Types van buizen: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Snijmachine: | Planetaire snijmachine |
Siemens Motor Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 800mm-1600mm Pipe Diameter and High-Speed Extrusion
| Producttype: | PVC/PE -golfpijp extrusiemachinee |
|---|---|
| Capaciteit: | 60-2000 kg/uur |
| Verwerkte grondstoffen van kunststof: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
De Grote/Grootste Diameter Dubbele Muur plooide de Lijn van de Pijpuitdrijving
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Rich Experience: | 21 jaar van Productieervaring |
| De naverkoopdienst: | 24 urentechnische ondersteuning |
Horizontale Typehdpe van de de Lijn Dubbele Muur Golfpijp van de Pijpuitdrijving de Uitdrijvingslijn
| Schroef Nr.: | Enige of dubbele schroef |
|---|---|
| Certificering: | ISO9001:2008 |
| Vermogensklasse: | Tot 500 ((aangepast) kW) |
Dubbelwandige golfpijpextrusielijn met waterkoeltank
| Water Cooling Tank: | 1 Set Water Cooling Tank |
|---|---|
| Customized: | Customized |
| Application: | Pipe |
HDPE Dubbelwandige Golfbuis Extrusielijn met Volledig In elkaar Grijpend Systeem
| Temperatyre Contril: | Omron |
|---|---|
| Main Features: | High Efficiency, Stable Performance, Easy Operation |
| Electric Components: | Siemens, Scheider, ABB Etc |
Dubbelwandige golfpijp extrusielijn met Omron besturing
| Engagement System: | Full Intermeshing |
|---|---|
| Main Features: | High Efficiency, Stable Performance, Easy Operation |
| Barrel Screw: | Hardness Of Screw HV>740 |
Doppelwandgewalste pijplextrusielijn voor PE PP PVC 380V aangepaste spanning
| Water Sleeve Material: | High Quality Steel |
|---|---|
| Electric Components: | Siemens, Scheider, ABB Etc |
| Materials: | PE/PP/PVC |
Dubbelwandige golfpijp extrusielijn met Siemens elektrische componenten
| Temperatyre Contril: | Omron |
|---|---|
| Electric Components: | Siemens, Scheider, ABB Etc |
| Water Sleeve Material: | High Quality Steel |
Dubbelwandige golfpijp extrusielijn met Siemens elektrische componenten
| Corrugator Type: | Vertical Or Horizontal |
|---|---|
| Electric Components: | Siemens, Scheider, ABB Etc |
| Voltage: | 380V Or Customized |

