Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 753 producten.
PE/PP/PVC de enige Dubbele Muur Golflijn van de Pijpuitdrijving met Online Belling
| Extruder 1: | 75/33 |
|---|---|
| Extruder 2: | 65/33 |
| Macht 1: | 90 kW |
Het Type van pvc Horizontale Dubbele Muur Golflijn 500mm van de Pijpuitdrijving Diamter-Pijp
| Producttype: | 500mm de pijp van pvc DWC |
|---|---|
| Automatisering: | Volledige automatisch |
| Geautomatiseerd: | computercontrole |
Volledige Pijpproductielijn SBG 600 de Dubbele Muur Golflijn van de Pijpuitdrijving
| Model: | SBG 600H |
|---|---|
| Productiesnelheid: | 300mm specificatie-3m/min |
| Vormblokken: | 36 paren voor elke specificatie |
HDPE Dubbele Muur Golf de Lijn enige schroef van de Pijpuitdrijving
| Toepassing: | het maken van de plastic PE pp pijpen van pvc |
|---|---|
| Materiaal: | nieuw PE materiaal of gerecycleerd |
| Schroefontwerp: | enige svrew |
De Pijp die van HDPE/PP/PVC DWC Machine/de Dubbele Muur Golflijn van de Pijpuitdrijving maken
| Toepassing: | PIJP die machine maken |
|---|---|
| Schroefmateriaal: | 38CrMoAl |
| Schroefdiameter: | 65 |
Customizable Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 32-1600mm Pipe Diameter and 60-2000kg/h Capacity
| Machine: | PVC/PE -golfplichte extrusielijn |
|---|---|
| Verwerkingsprocedure: | Grondstofvoeding in schroefextruder, vormgeven in vormmachine, koeling van waterkoeltank, online ges |
| Elektrisch element: | Siemens merk |
Automatische HDPE-buizenmachine met water- en luchtkoeling en online-klokken voor extruderingslijnen voor dubbelwandige golfbuizen
| Sollicitatie: | Productie van dubbelwandige gegolfde buizen |
|---|---|
| Buisdiameter: | 32-1600 mm |
| Productiesnelheid: | 0,5-5 m/min |
PE de Enige Dubbele Muur Golflijn die van de Pijpuitdrijving Buizen voor Airconditioner maken
| Productiecapaciteit: | 5 reeksen / maand |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
| Producttype: | PE Watervoorzieningspijpen |
High Productivity Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 60-2000kg/h Capacity and 32-1600mm Pipe Diameter
| Productielijn kenmerk: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
|---|---|
| Windertype: | Dubbel station of enkel station |
| Koeling manier: | Lucht of water |
PVC/PE de dubbele Muur Golfmachine van de de Lijn Plastic buis van de Pijpuitdrijving
| Productiecapaciteit: | 600kg/h |
|---|---|
| Vervoerpakket: | Houten |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |

