Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ hdpe pipe extrusion machine ] bij elkaar passen 916 producten.
Horizontale DWC-Pijpmachine 6280mm Kettingslengte 1250mm Centrumhoogte
| Pijpdiameter: | 200500mm |
|---|---|
| Materialen: | PE/PP deeltje |
| Max Extrusion Output: | 600kg/h |
80 kg/u-de Productielijn Enige/Dubbele Muur van de Polyethyleenpijp
| motor: | AC motor 18,5 kW |
|---|---|
| Maximum output: | 80 kg/u |
| L: D: | 30 ︰ 1 |
Productie van PE-PP-PVC-gegolfde plastic buizen
| Pijpvorm: | met klantbehoeften monster of tekening |
|---|---|
| Buismateriaal: | HDPE, PP, PVC, etc. |
| Koelsysteem: | Waterkoeling met instelbare stroom |
Pp-PE de Enige Dubbele Golflijn van de Pijpproductie-extrusie met PLC Controle Golfpijp Machinaal bewerken
| Pijpvorm: | met klantbehoeften monster of tekening |
|---|---|
| Buismateriaal: | HDPE, PP, PVC, etc. |
| Koelsysteem: | Waterkoeling met instelbare stroom |
Warm PVC PP PE enkelvoudige dubbele gegolfde buisproductie-extrusielijn met PLC gegolfde buismachine
| Buismateriaal: | HDPE, PP, PVC |
|---|---|
| Koelsysteem: | Waterkoeling |
| Productiecapaciteit: | 10 ton per uur |
Dubbele schroef vacuümvormende DWCP-productielijn met hoge snelheid en PLC-besturing
| Voordeel: | Hoge snelheid |
|---|---|
| Schroef Nr: | Doppelschroeven |
| Verwerkt kunststof: | HDPE/PP |

