Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ hdpe pipe extrusion machine ] bij elkaar passen 916 producten.
300mm / 600mm / 1000mm Double Wall Corrugated Pipe Machine with 38CrMoAlA Extruder Material for High-Quality Plastic Pipe Production
| Materiaal: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|
| Afgewerkte product: | Afvoerpijp, gemeentelijke engineering, ondergrondse rioleringspijp, elektrische kabelbuis |
| Stroomvoorziening: | aangepast |
De Lijn van de hoge snelheidsdwc Pijp, Golfmateriaal van de Pijpproductie sbg-1000
| Producttype: | de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving |
|---|---|
| Naam van het product: | golfpijp die machines maakt |
| Temperatuurregelaar: | Temperatuursensor |
Dubbele wand golfdraad automatische HDPE Dwc-buismachine met Siemens elektrisch besturingssysteem
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
|---|---|
| Verwerkt kunststof: | PE |
| Structuur van het schroefkanaal: | Diep schroef |
Siemens Inverter Dubbelwand Gekrompen Pipe Extrusie Lijn met Hardheid HV 940 en 38crmoai Schroef
| Elektrische onderdelen: | Siemens, Scheider, ABB enz. |
|---|---|
| Diepte van het nitrideren van vaten: | 00,7 mm |
| golfkarton: | 1 Set Corrugator |
HDPE dubbele wand gegolfde buismachine voor aangepaste watertank aangepaste ontwerp
| Watertank: | 1 set |
|---|---|
| Schroef met loop: | Hardheid van de schroef HV>740 |
| Materialen voor buizen: | PE, PP, PVC |
De euro Standaard Dubbele Muur plooide de Lijn van de Pijpuitdrijving/HDPE/de Pijpmachines van pp/pvc-
| Plaats van herkomst: | Shangdong, China |
|---|---|
| spanning: | 380V of aangepast |
| Macht (W): | volgens het model |
HDPE/de Dubbele Muur van pp/van pvc plooide de Lijn van de Pijpuitdrijving/Machines Hoge Output
| Automatische Grade: | VOLLEDIG AUTOMATISCH |
|---|---|
| Macht (W): | volgens het model |
| Certificering: | CE, ISO9001 |
PE Double-Wall Golf van de de Lijnpp pvc Golfpijp van de Pijpuitdrijving de Uitdrijvingslijn
| Automatische Rang: | volledig automatisch |
|---|---|
| Macht (W): | volgens het model |
| Certificering: | CE, ISO9001 |
De Uitdrijvingslijn sbg-800 Ce ISO9001 van de hoge snelheids Dubbele Muur Golfpijp
| Automatische Grade: | VOLLEDIG AUTOMATISCH |
|---|---|
| Macht (W): | volgens het model |
| Motor: | Siemens |
80mm PE Koolstof Spiraalvormige het Versterken Pijp die Machine maken
| Extruder: | Sj-90/30 |
|---|---|
| Motor: | 37 kW |
| Maximum output: | 180kg/h |

