Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ hdpe pipe extrusion machine ] bij elkaar passen 916 producten.
Snelheid Dubbelwandige Pijpproductielijn voor Dubbelwandige Golfpijp Fabriek Kunststof Machine
| Snelheid vormen: | 0,5-5 m/min |
|---|---|
| Schimmels: | Die kop, waterhoes, schimmelblok |
| Plastic machine: | Dubbele muur golfplant |
De Uitdrijvingslijn van de QingDaopp Pijp/Golfpp-Pijpmachine voor Gas/Watervoorziening
| Naam van het product: | golfpijpextruder |
|---|---|
| plastic pijpmachine: | plastic pijplijn |
| Temperatuurregelaar: | Temperatuursensor |
2003000mm PE Spiraalvormige de Pijpextruder van de Holheidsmuur/PE Reusachtige de Pijplijn van Sprial van de Diametermuur
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
|---|---|
| Andere Naam: | plastic pijpextruder |
| Garantie: | 1 jaar |
Automatische productielijn voor dubbelwandige golfbuizen met Siemens PLC-technologie en online bel
| Materialen: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|
| Pijpbereik: | 16-1200mm |
| Contactor: | Siemens |
Customized Power Supply Plastic Pipe Production Line with 38CrMoAlA Extruder Material and Siemens PLC System
| Functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
|---|---|
| Materiaal: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
| Stroomvoorziening: | Aangepast |
Nitrideringsbehandeling schroef golfdraadmachine met 32 mm-1600 mm buisdiameterbereik en PLC-controle touchscreen interface
| Bereik van buisdiameter: | 32 mm-1600 mm |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC-besturing met touchscreeninterface |
| Schroefvoordeel: | Nitriding Behandeling |
DWC-productielijn voor golvende buizen met een buisdiameter van 32-1600 mm, PLC-besturingssysteem en drukwaterkoeling voor vormblokken
| Transportpakket: | Filmpakket of woodcase -pakket |
|---|---|
| Bereik van buisdiameter: | 32-1600 mm |
| Controlesysteem: | PLC-besturing |
De hoge Machine van de Outputdwc Pijp, Golfpijp die Machines maakt
| Producttype: | de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving |
|---|---|
| Naam van het product: | golfpijp die machines maakt |
| Temperatuurregelaar: | Temperatuursensor |
Volledig geautomatiseerde productielijn voor golvende buizen met een diameter van 32 mm tot 1600 mm en een capaciteit van 60-2000 kg/uur
| Koelmodus: | Waterkoeling |
|---|---|
| Bereik van buisdiameter: | 32 mm-1600 mm |
| Applicatie: | Golfpijp maken |
SBG300 de Lijn van de hoge snelheidsdwc Pijp/het Golfmateriaal van de Pijpproductie
| naam: | golfpijpmateriaal |
|---|---|
| Producttype: | de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving |
| Naam van het product: | golfpijp die machines maakt |

